O nas

WITAMY W ŚWIECIE PURENITU

Purenit  jest materiałem funkcjonalnym na bazie sztywnej pianki poliuretanowej oraz materiałów pochodzących z recyklingu o dużej termoizolacyjności oraz wytrzymałości na ściskanie. Materiał ten jest wysokiej jakości surowcem nadającym się na kantówki okienne i poszerzenie ram. Jako tworzywo bazowe idealnie sprawdza się na drzwi do pomieszczeń wilgotnych oraz jako materiał wyjściowy na wysokiej jakości elementy meblowe.

Zastosowanie purenitu jest korzystne wszędzie tam, gdzie stosowanie materiałów konwencjonalnych ze względu na wilgoć i mokre otoczenie jest niemożliwe. Idealnie sprawdza się przy rozwiązaniach lekkich i termoizolacyjnych, bądź nawet tych wymagających obciążeń termicznych i chemicznych.

Firma Windoormaic Sp. z o.o. powstała w 2016 roku, główną misją firmy jest produkcja oraz dostarczanie najwyższej jakości produktów z purenitu. Produkcja wyrobów z takiego materiału jak purenit przyczynia się również do ochrony środowiska, ponieważ materiał ten jest produkowany z materiałów z recyklingu.

 

Obecnie firma Windoormatic produkuje materiały przeznaczone głównie do montażu stolarki okiennej i drzwiowej oraz jako podkonstrukcje do nietypowych rozwiązań takich jak np. świetliki dachowe oraz inne podkonstrukcje dla szkła. Dalszym kierunkiem rozwoju firmy Windoormatic jest produkcja materiałów które będzie można wykorzystać w innych branżach, przyczyniając się do dalszej walki o lepsze środowisko i ekologii, dając przy tym bardzo dobry przykład innym formom działającym na naszym lokalnym rynku.

Firma Windoormatic bazuje na bardzo dużym doświadczeniu w technikach montażu okien i drzwi, dlatego bardzo dobrze rozumiemy potrzeby naszych odbiorców, czyli firm montażowych. Dzięki takiej wiedzy potrafimy odpowiednio doradzić naszym klientom, jakie rozwiązania z purenitu będą adekwatne do ich otoczenia czy budowy. Bogate doświadczenie w zakresie technologii montażowych oraz wiedza z zakresu zastosowania odpowiednich materiałów daję nam przewagę na rynku krajowym i coraz częściej na rynkach zagranicznych.