Aktualności

WinDoorMatic Sp. Z O.O. INNOWATOREM PODKARPACIA

Rok 2022 to dla Windoormatic czas, który obfitował w realizacje niezwykłych projektów i w zdobywane cennego doświadczenia. Zdecydowanie naszej firmie udało się nie tyle rozwinąć żagle, a złapać w nie pełen wiatr. Zwieńczeniem 2022 roku jest otrzymanie wyjątkowego wyróżnienia- tytuł „Innowatora Podkarpacia 2022” w kategorii mikro przedsiębiorstwo.

Konkurs organizowany był po raz dwudziesty trzeci przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego oraz Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Od ponad 20 lat wyróżniane są regionalne firmy odnoszące sukcesy w opracowywaniu lub wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Pod czas tej edycji nagrodzone zostały cztery przedsiębiorstwa działające na Podkarpaciu.

Innowacyjność to nasze drugie imię… Windoormatic- pure innovation.

Od 2016 roku pracujemy z materiałem, który jest jedyny w swoim rodzaju- purenitem. Jest on skomponowany na bazie sztywnej pianki poliuretanowej oraz materiałów pochodzących z recyklingu. Materiał cechuje się dużą wytrzymałością na ściskanie oraz wspaniałymi właściwościami termoizolacyjnymi. Te wyjątkowe cechy purenitu wykorzystujemy dostarczając produkt idealny do prawidłowego i szczelnego montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Dzięki dokładnej obróbce jesteśmy w stanie stworzyć niezawodne podwaliny pod niemal każde systemy okienne. Tworzymy również nietypowe konstrukcji purenitowe, które sprawdzają się tam, gdzie inne materiały dochodzą do granic swoich możliwości. Doświadczenie w montażu okien i drzwi sprawiło, że znamy potrzeby firm montażowych i z przyjemnością doradzamy naszym klientom.

Purenit nie przestaje nas fascynować, a my nie zatrzymujemy się w opracowywaniu nowych rozwiązań i sposobów jego wykorzystania. Patrzymy w przyszłość, szukając możliwości wykorzystania purenitu, także w innych branżach niż branża budowlana, przyczyniając się tym samym do walki o środowisko, którego dobro, jako firma lokalna, jest nam bardzo bliskie sercu.

Prestiżowy tytuł „Innowatora Podkarpacia” nosimy z niezmierną dumą. Idea tego konkursu ściśle splata się z misją naszej firmy. Jesteśmy wdzięczni za dostrzeżenie wyjątkowości naszej pracy i dodanie wiatru w żagle.

Dziękujemy organizatorom konkursu Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza za dostrzeżenie potencjału naszej Firmy ❤️????